24 Maj 2018 o 00:00
iBOOD

60 baterii Kodak Xtralife Alkaline – AA lub AAA

60 baterii Kodak Xtralife Alkaline

Kodak Xtralife Alkaline idealnie nadają się do wszystkich urządzeń, które wymagają baterii AA lub AAA – głośników przenośnych, odtwarzaczy mp3 czy zabawek.

Specyfikacja

Producent: Kodak
Typ: zestaw 60 baterii Xtralife Alkaline – AA lub AAA
Sprawdź rozwijane menu aby wybrać odpowiedni typ

• 60 baterii AA lub AAA
  • Idealne dla energochłonnych urządzeń
  • Do pilota, aparatu czy głośnika

Idealne dla energochłonnych urządzeń
Przystosowane do użytku w budzikach, pilotach, latarkach, czujnikach dymu, aparatach, odtwarzaczach mp3, myszkach i klawiaturach bezprzewodowych, kontrolerach do konsol i wielu innych urządzeniach
Data ważności: grudzień 2027

24 Maj 2018 o 00:28
pala01 Użytkownik

na allegro Duracell Industrial po ok 1zł/szt

24 Maj 2018 o 00:42
tmirta Użytkownik

Duracell to SYF! Wylały mi się w latarce za 450zł i latarka do wyrzucenia takie zrobiły spustoszenie. Na dniach akurat padły mi baterie w myszce, pod ręką miałem pilota od TV i chciałem podmienić i co, syf duracell znów się wylał…

24 Maj 2018 o 05:24
RobertKRR Użytkownik

Tak duracell to syf ? Jakiś nigdy nie miałem z nimi problemów a gdzie je nabyłes? Tak jak kolega wyżej na cenionym portalu aukcyjnym za 1zl za sztukę? Czy wy naprawdę myślicie że ktoś wam sprzeda coś za połowę ceny i zarobi on jeszcze allegro i towar będzie pierwsza klasa albo są to podruby albo odpad produkcyjny za jakość Trzeba zapłacić

24 Maj 2018 o 20:36
tmirta Użytkownik

Nie mów mi kolego, co gdzie i za ile kupiłem. Ty mogłeś nie mieć problemów, ale ja miałem i dlatego twierdzę, że to SYF.

24 Maj 2018 o 07:25
polemikus Użytkownik

Kupiłem te baterie parę miesięcy temu i muszę przyznać, że są naprawdę dobre. Dużo lepsze od energizerów

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.